Flore proti plísni

Fungicidní, čisticí a bělicí přípravek na plochy a povrch, likvidace plísní na různých plochách.

EAN výrobku: 8595011902129
EAN balení: 18595011902126

Velikost obalu: 500 ml

Logistická tabulka:


 počet kusů v kartonu
 14
 počet kusů ve vrstvě
 168
 počet balení ve vrstvě
 12
 počet balení na paletě
 60
 počt kusů na paletě
 840
 počet vrstev na paletě
 5

Chemická charakteristika výrobku

Vodný roztok chlornanu sodného a hydroxidu sodného.

Použití

FLORE PROTI PLÍSNI je fungicidní, čisticí a bělicí přípravek na plochy a povrchy. Používá se též  k likvidaci plísní na různých plochách.

Vlastnosti výrobku

FLORE PROTI PLÍSNI je až nažloutlá až nazelenalá, mírně opalescentní kapalina. Je mísitelný se studenou vodou, vzniklé roztoky jsou čiré až slabě opalescentní.

Zpracování výrobku

Doporučené dávkování je závislé na příslušné aplikaci přípravku. Likvidace plísní na stěnách, dřevu, obkládačkách, kolem bazénů a van apod. Používá se neředěný. Napadená místa se postříkají  ze vzdálenosti 5 až 15 cm a po 30 minutách se ošetřené místo může omýt vodou nebo se přípravek nechá zaschnout. Plíseň se před postřikem neodstraňuje, aby nedošlo k rozptýlení nebezpečných výtrusů. Při silném napadení se postup několikrát opakuje. Ošetřované plochy současně desinfikuje, bělí, čistí a zbavuje bakterií. Nesmí se používat na kovy! Kovové předměty při zasažení ihned opláchnout vodou! Nesmí se používat na předměty z barevných kovů a polyamidu. Nestálobarevné předměty se mohou odbarvovat. 

Balení, skladování

FLORE PROTI PLÍSNI se dodává v PE konvích o objemu 25 a 50 litrů nebo v PE kanystrech objemu  5 a 10 litrů, v PE láhvích 0,5 a 1 litr, případně v jiných, předem dohodnutých obalech. Skladuje se v uzavřených obalech na místech chráněných před přímými povětrnostními vlivy. Nesmí se skladovat na slunci ani v blízkosti zdrojů tepla. Doporučená teplota skladování je +5 až +25 °C. Krátkodobé vystavení nižším teplotám, například při přepravě, nemá vliv na aplikační vlastnosti výrobku.

Doprava

FLORE PROTI PLÍSNI se dopravuje krytými dopravními prostředky v souladu s předpisy ADR/RID.

Záruční doba

Je-li výrobek dopravován a skladován dle výše uvedených podmínek, je jeho záruční doba 12 měsíců od data výroby. Doba použitelnosti je 12 měsíců od data výroby.

Poznámka

Údaje o vlastnostech výrobku a jeho zpracování byly získány laboratorním měřením a aplikačními zkouškami. Tento technický list může jen právně nezávazně poradit, zpracování výrobku je nutno přizpůsobit konkrétním podmínkám.


Flore Sanita Mycí, čisticí, bělicí a dezinfekční přípravek. Používá se také k dezinfekčním a sanitárním účelům v domácnosti, zdravotnictví, zemědělství a potravinářství.
Flore sanita jablko Dezinfekční, fungicidní, čistící přípravek na plochy a povrchy.
FLORE Dezi Univerzální mycí přípravek s baktericidní a fungicidní účinností
SložkaCAS:Einecs:INCI:
Hydroxid sodný7647-14-5-Sodium Hydroxide
chlornan sodný7681-52-9231-668-3
Voda7732-18-5215-185-5Aqua
 
lrqa.cz schp.cz urs-czech.cz mpo.cz