Účel použití

ALMIPAL ABA ALMIPAL ABA se používá v různých oborech průmyslu jako prací a čistící přípravek.
Almipal PB ALMIPAL PB působí v šamponech, koupelových pěnách a ostatních přípravcích jako perleťující přísada a současně jako stabilizátor pěny. Je možno jej kombinovat s jinými povrchově aktivními látkami. Je dobře mísitelný i za chladu.
ALMIPAL VSM ALMPIAL VSM se používá při výrobě drogistických přípravků. Je speciálně určený pro tekuté přípravky, které obsahují abrazivní složky. .
Alson Na ALSON NA je základní surovinou pro výrobu mycích a čisticích prostředků v tekuté a pastovité formě. V průmyslově-podnikatelských oborech se používá jako čisticí a prací prostředek, stálý v kyselémi slabě alkalickém prostředí.
Alson NAM smáčecí, prací a vyvářecí přípravek, vhodný i jako surovina pro výrobu komunálních detergentů a jako průmyslový přípravek pro stavební prvovýrobu.
Alson TEA ALSON TEA je jednou ze základních látek pro výrobu tekutých detergentů.
ALSON TN ALSON TN je surovina v průmyslu pracích a čisticích prostředků, pomocný přípravek při výrobě surovin pro stavebnictví. Je to látka s hydrotropními vlastnostmi. Je stálý v alkalickém prostředí.
ALTAMIN T koncentrovaný a vysoce účinný nesilikonový změkčovací a antistatický přípravek pro finální vypratelnou úpravu textilií. Jeho použitím se na materiálu zlepšuje omak, měkkost, nasákavost a šitelnost textilie při konfekčním zpracování. U jasných odstínů zvyšuje brilanci a stálosti vybarvení. Používá se též jako základní surovina pro výrobu avivážních přípravků pro domácnost
ALTAPON AOS ALTAPON AOS se používá jako komponenta do pěnových koupelí, šamponů, jemných pracích přípravků, tekutých mýdel a mycích přípravků na nádobí.
ALTAPON DS 30% používá se jako komponenta pro výrobu kapalných detergentů, především mycích a čisticích přípravků. Po vysušení zanechává suchý, nemazlavý zbytek, který ho předurčuje pro formulace výrobků typu „suchá pěna".
Altapon L v textilním průmyslu se používá jako prací, vyvářecí, mycí a valchovací prostředek. Používá se též jako základní surovina při výrobě kapalných detergentů – mycích a čisticích přípravků.
Altaran POA ALTARAN POA slouží jako základní látka kosmetických přípravků a čisticích a odmašťovacích prostředků. Vyznačuje se velmi dobrou dermální snášenlivostí.
Altaran PT se používá jako součást přípravků osobní hygieny, jako jsou vlasové šampony, sprchové přípravky, tekutá mýdla, intimní želé, kdy jemnost působení zlepšuje i výslednou charakteristiku formulace.
Altaran S8 výborně smáčí všechny druhy materiálů. Lze ho použít všude tam, kde je třeba dosáhnout rychlého a dokonalého smočení libovolného pevného povrchu. Smáčivost při vyšší teplotě je lepší, avšak rozdíly nejsou velké.
ALTHOSAN MB Víceúčelový produkt například pro výrobu dezinfekčních přípravků v domácnostech, zdravotnických a veterinárních zařízeních, potravinářském průmyslu a dalších oblastech. ALTHOSAN MB je přípravek zabraňující růstu bakterií, plísní, řas a kvasinek. Vhodný je i pro formulaci speciálních čisticích přípravků s antimikrobiálním účinkem.
Alvol AKD se používá k přípravě šamponů, koupelových pěn a dalších výrobků z oboru mycích a čisticích přípravků jako stabilizátor pěny a přitučňovadlo.
Alvol BMK 30% se používá jako preparační a avivážní antistatický přípravek pro textilní vlákna a jako přísada do kosmetických přípravků. Zaručuje sníženou dermální dráždivost, vysokou pěnivost a stabilitu pěny.
Alvol L používá se především ve formulacích přípravků pro osobní hygienu, v nichž je využívána jeho vysoká dermální snášenlivost, vysoká pěnivost a stabilita pěny. V ostatních podnikatelských oborech se používá jako smáčedlo v textilním, kožedělném a papírenském průmyslu.
Alvol OMK používá se jako vynikající stabilizátor pěny v tekutých pracích a čistících i technických prostředcích
Ebol EM-SCH Používá se jako neionogenní detergent do mycích a čisticích přípravků. Používá se též jako emulgátor, dispergátor a jako smáčecí přípravek.
ETOXON 70% koncentrát, určený pro výrobu mycích a čisticích přípravků a kosmetických přípravků pro osobní hygienu. Jako zahušťovací látka se používá chlorid sodný.
Flavol BMK se používá jako preparační a avivážní antistatický přípravek pro textilní vlákna a jako přísada do kosmetických přípravků. Zaručuje sníženou dermální dráždivost, vysokou pěnivost a stabilitu pěny.
CH-SEBON KO 20 emulgátor a surovina pro výrobu mycích a čisticích přípravků a kosmetických přípravků
CH-SEBON KPZ 1 emulgátor a jako surovina pro výrobu kosmetických a čisticích přípravků
KOKOSOVÉ MÝDLO 40 KO KOKOSOVÉ MÝDLO 40 KO se používá jako emulgátor a jako surovina pro výrobu mycích a čisticích přípravků a kosmetických přípravků.
PEDISOL S silikonový emulzní odpěňovač
Spolapon 26% základní surovina pro výrobu mycích, čisticích a pracích přípravků ve všech podnikatelských oborech. Používá se též jako základní surovina pro výrobu kosmetických přípravků, určených k osobní hygieně (vlasové šampony, tekutá mýdla, koupelové pěny apod.). V průmyslu se též používá jako čisticí a emulgační prostředek.
Spolapon 27% základní surovina pro výrobu mycích, čisticích a pracích přípravků ve všech podnikatelských oborech. Používá se též jako základní surovina pro výrobu kosmetických přípravků, určených k osobní hygieně (vlasové šampony, tekutá mýdla, koupelové pěny apod.). V průmyslu se též používá jako čisticí a emulgační prostředek.
lrqa.cz schp.cz urs-czech.cz mpo.cz